Prodavač (m/ž)

Poslovnice - Priobalje, Hrvatska

aROMA gelato je sinonim za potpuno prirodni, artizanski gelato i vodeći brend u ovoj djelatnosti na području Hrvatske i regije. Dostupan je na preko 50 lokacija diljem Hrvatske, od Istre i Dalmacije pa sve do Dubrovnika i Hvara u sklopu vlastitih maloprodajnih poslovnica te franšizernih partnera i HoReCa kupaca. U narednih nekoliko godina planiramo proširenje na više od 100 lokacija diljem Hrvatske, kao i diljem zemalja EU-a. Temelj našeg poslovanja su svakako naši nasmijani zaposlenici, moderne i divno uređene gelaterije, visoka razina standarda popraćena slatkim zadovoljstvom, širokom paletom okusa i zanimljivih must try kombinacijama.

Kako bi i dalje svaki naš sladoled dolazio uz besplatan osmijeh, tražimo osobu za poziciju:

Djelatnik u gelateriji

Mjesto rada: okvirno svi hrvatski gradovi na moru kojih se možeš sjetiti

GLAVNE ODGOVORNOSTI:

Aktivno sudjelovati u prodaji proizvoda

Izlagati i prezentirati asortiman

Raditi na blagajni

Ljubazno i kulturno ophoditi se prema kupcima

Održavati higijenske standarde poslovnice

NUDIMO TI:

Rad u profesionalnom i ambicioznom timu i poticajnoj radnoj okolini

Sigurna primanja uz odlične bonuse

Poticajnu zabavnu radnu atmosferu i odlične kolege u timu

Rad od 6/7h dnevno, 6 dana u tjednu, 1 dan slobodan

Potičemo zapošljavanje poznanika (prijateljice, prijatelji, sestre, kolegice i sl.) s kojima bi radio u istoj smjeni i/ili po dogovoru s ostalim kolegama

Neprekidno stručno usavršavanje i mogućnost rada tijekom cijele godine

OD TEBE OČEKUJEMO:

Poželjno prethodno iskustvo rada u ugostiteljstvu i/ili prodaji

Odgovornost prema poslu i orijentacija na kupca

Timski rad, kreativnost i urednost pri radu

Volju i želju za stjecanjem novih znanja i izazova

Opis posla

Osobne informacije
Dodaj
Profesionalne informacije
Detalji